Puszcza – Widzew - Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.

Widzew łódź się nie zatrzymuje. Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1.

Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Widzew Łódź - SkÅ‚ad Widzewa na mecz z GKS-em Katowice
Widzew Łódź - Skład Widzewa na mecz z GKS-em Katowice from widzew.com
Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt. Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Krystian nowak zameldował się w polu karnym .

Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian .

Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Widzew łódź się nie zatrzymuje. Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian . Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Decydującą bramkę zdobył krystian nowak. Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt.

Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach.

Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Szczęśliwa 13-tka Legii Warszawa - Kibice.net
Widzew łódź się nie zatrzymuje. Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian . Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt.

Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11.

Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian . Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Decydującą bramkę zdobył krystian nowak. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew łódź się nie zatrzymuje. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt.

Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian . Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.

Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Szczęśliwa 13-tka Legii Warszawa - Kibice.net
Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Widzew łódź się nie zatrzymuje. Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt.

Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr. Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Decydującą bramkę zdobył krystian nowak. Minucie paweł tomczyk (widzew) nie wykorzystał rzutu karnego (gabriel kobylak obronił). Krystian nowak zameldował się w polu karnym . Piłkarze trenera janusza niedźwiedzia pokonali na wyjeździe puszczę niepołomice 1:0 w 11. Gola na wagę trzech punktów zdobył krystian . Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Statistique, scores des matchs, resultats, classement et historique des equipes de foot mks . Widzew łódź na prowadzeniu w niepołomicach. Widzew łódź się nie zatrzymuje. Widzew jedzie do niepołomic jako lider i faworyt.

Puszcza – Widzew - Sa., 02.10.2021 | 12:40 uhr.. Kolejki fortuna 1 ligi widzew łódź wygrał na wyjeździe z puszczą niepołomice 1:0. Decydującą bramkę zdobył krystian nowak. Puszcza niepołomice po wyrównanym meczu przegrała na swoim boisku z widzewem łódź 0:1. Kibice liczą, że łodzianie przywiozą kolejne ważne punkty i umocnią . Widzew łódź się nie zatrzymuje.